• Свеж
Dallies nofade cupcake лагер со црно -бело броење

Dallies nofade cupcake лагер со црно -бело броење

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Донесете стил на која било забава или посебна пригода со облоги на Cupcake Dallies. Користете ги овие издржливи чаши за печење, знаејќи дека нема да сакаат, бидејќи тие се специјално обложени со фолија за да ја одржат својата форма и да останат живописни. Овие облоги за чаши без изреки доаѓаат во пакет со 24 точки и можат да се користат за цели за печење или да се стават закуски за малите. Секоја чаша има црно-бели ленти со модерни изглед, давајќи им елегантен и стилски изглед. Dallies Nofade Cupcake Liner Black Black 24 Count : Loil-Leded, останува живописен кога се пече. Далис чаши за печење во црно-бел дизајн. 24 чаши за печење со стандардна големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Машки Планинарски Чизми Кожни Водоотпорни Чизми На Отворено Трекинг Планинарење ПЛАНИНАРСКИ Чизми За Пешачење

Нортив8 Е американски водечки професионален бренд за спортски обувки на отворено Истражувањето е отело

DEN 959.84

2. Кт Брилијантен Маркиз Исечете Јасен Симулиран Дијамант 18к Бело Злато Ореол Пасијанс Со Акценти Прстен сз 8.5

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 11871.68

Волфрам коскени Черепот Скелет Главата Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Одговара 18к Роза Злато Купола Полиран

Идеален за употреба како и машка свадбена лента или женски венчален прстен, овој елегантен прстен од во�

DEN 559.84

Гроздобер Алкохол Етикети Бело Модерно Дрво Рамка Музеј Уметност Печати Насловен - Кралскиот Грб Бренд Виски

Етикетите За Гроздобер Алкохол претставуваат прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од

DEN 399.84