• Свеж
Без граници, јуниорите го тужеа ногата

Без граници, јуниорите го тужеа ногата

DEN 416.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Супер-мека тужена завршница, ласкаво одговара и удобно чувство и ги имате вашите нови хеланки. Мора да се има основно во секоја сезона, овие разноврсни хеланки се почеток на толку многу одлични облеки. Пробајте ги спарени со омилената мета или качулка и пополнете го изгледот со неколку слатки клоци! Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Подигање : Висок пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : кросовер лента за половината; Заврши мека фаукс велур. Фукс велур хеланки за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.