• Свеж
Uxcell ДО 24W 300mA LED ВОЗАЧОТ AC ДО 265v Излез ДО 80v DC Машки Конектор Трансформатор

Uxcell ДО 24W 300mA LED ВОЗАЧОТ AC ДО 265v Излез ДО 80v DC Машки Конектор Трансформатор

DEN 280.32

Од стоката
Достапно е за нарачката

Возачот СО ПОСТОЈАНА струја LED е широко користен во LED осветлување, како ШТО СЕ LED тавански светилки, LED огледални фарови, рефлектори, LED светла, led кујнски светла.Предност : ЛЕД-возачот има заштита од прекумерна струја и заштита од краток спој.СО ЕДНОНАСОЧЕН конектор, многу полесен и удобен за поврзување.Етикетата на производот го покажува неговиот влез, излез, моќност и сертификација.Инструкција : Приклучете го led трансформаторот во вашето осветлување и поврзете ги жиците со изворот на енергија.ЗАБЕЛЕШКА : Не отворајте или менувајте го лер напојувањето.Ве молиме оставете далеку од висок напон извор на енергија.Ве молиме, бидете свесни за неутралната жица(Сина Жица) и Жицата за Оптоварување(Кафеава Жица) на лер производите, инсталирајте соодветно за да избегнете повреда. И држете ги жиците подалеку од вода.Ве молиме користете го под водичи за професионални електричари. Uxcell 18 ДО 24 W 300m A LED Возач AC 85 ДО 265v Излез 54 ДО 80 V DC Машки Конектор Трансформатор 2 парчиња Боја : Зелена Бела. Материјал : Пластика. Моќност : 18-24В. Влезен Напон : AC85-265 V. Излезен Напон : DC54-80 V.Струја : 300m A. Големина : 90*35*22мм/3.54*1.38*0.87 инч (Л х ш х т). Список за пакување : 2 Парчиња X ПРЕДВОДЕН Драјвер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Голем часовник Четкана алуминиумска wallидна уметност од Крис Блис 16х22

Ова подготвено за виси, лебдечко четкано алуминиумско уметничко дело има преглед од внатре во часовник�

DEN 2035.52