• Свеж
Почетна Кралица Боја Светска Колекција Деца Омилена Внатрешна Надворешна Површина Тепих Теал-36 72 Половина Круг

Почетна Кралица Боја Светска Колекција Деца Омилена Внатрешна Надворешна Површина Тепих Теал-36 72 Половина Круг

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Домашна Кралица донесе за вас декоративен килим за вашата канцеларија, студентски дом, ден, дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба, соба за играње, простор за забава или спална соба со овој светла област килим. Ако сте биле во потрага за око фаќање парче штотуку го најде. Внатрешните надворешни Теписи имаат густа кадифена површина што овозможува супер мека прошетка низ собата. Дамка и бледнеат отпорни. Лесно за чистење .ИСПОРАКА : поради стандардните ограничувања на големината на испораката, некои килими ќе треба да се преклопат за да се исполнат потребните димензии на испраќачите. Ова може да предизвика мало туткање кога првпат ќе го добиете вашиот килим. Едноставно расклопете и поставете рамно на саканата локација и овие набори ќе се намалат на време. Ако имате дополнителни прашања, ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите.(36" х 72" Половина Круг, Теал). Пријателски Тепих Со Цврста Површина за Деца и домашни миленици. Машина ткаени килим со 100% топлина во собата полипропилен. Отпорност на дамки и Избледување, Мека Текстура. Достапно во Многу бои и големини. Висина на купот 1/2 инчи. Име На Брендот-Домашна Кралица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 30 Високо Без Грб Потресени Зелено-Сини Метал Затворен-Отворен Барстол

Украсете која било област во вашето живеалиште или комерцијална установа со оваа мултифункционална ме�

DEN 2.33

Четири Сезони А Ц Црево За Празнење На Ладилно Средство П Н: Одговара изберете: 1991-ЏИП ЧИРОКИ, 1991 - ЏИП КОМАНЧЕ

Четири Сезони А / Ц Црево За Празнење На Ладилното Средство П / Н : 56279 Количина Продадена : Продадена Поед�

DEN 1.33

Заштитен знак Ликовна Уметност Хемптон Јавор јас Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Црна Мат, Сребрена Рамка

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Хемптон Јавор јас"

DEN 1530.08

советски Каубојски Пумпи За Жени Пета над Коленото Дами Мода Цврсти Високи Пумпи За Жени Широко Теле над Коленото

Каубојски Чизми За Жени Буци Потпетици над Коленото Дами Мода Цврсти Високи Чизми За Жени Широко Теле н�

DEN 703.84