• Свеж
Трговска марка ликовна уметност аспирант wallидна уметност на платно од Ејми Вангсгард

Трговска марка ликовна уметност аспирант wallидна уметност на платно од Ејми Вангсгард

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова е подготвено за виси, галерија завиткано уметничко парче има апстрактен состав на повеќе бои. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Продажба на Женски Панталони Женски Трендови Џеб Со Висок Појас Цврсти Прави Микрофлорани Панталони Кафе Xl

[Известување] : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме н�

DEN 3.00