• Свеж
Нова опрема за управување со 97-7501 GB се вклопува во 1968- Chevrolet, Dodge

Нова опрема за управување со 97-7501 GB се вклопува во 1968- Chevrolet, Dodge

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Зградувајќи на долгогодишно искуство со користење на обратно инженерство за повторно воспоставување на производи за управување со производи, инженерите на кардони имаат прецизно дизајнирани нови кутии за управување со картони за да ги поправат сите оригинални слабости во дизајнот. Сите ротирачки и активирачки компоненти се правилно зацврстени, заземјување и полирани за да се обезбеди долговечност. Секоја единица е балансиран и тестиран на вентилот со компјутерски спојници со оптоварување за да се обезбеди сигурност. Испорачани со заптивки на О.Е.-одделение, О-прстени и чизми, новите кутии за управување со картони обезбедуваат О.Е. перформанси на кои можете да се потпрете. Апликација за возила : Chevrolet Blazer 1974-70, C10 1976-75, C10 Pickup 1974-68, C10 Suburban 1976-68, C20 1976-75, C20 Pickup 1974-68, C20 Suburban 1976-68, C30 1976-75, C30 Pickup 1974-68, K5 Blazer 1976-75; Dodge D100 1977-75, D100 Pickup 1974-72, D150 1977, D200 1977-75, D. 100% компјутеризирано тестирање на оптоварување обезбедува сигурни перформанси . Сите ротирачки и активирачки компоненти се соодветно зацврстени, земја и полирани за да се обезбеди долговечност на долговечноста на Компоненти и нивните соодветни заптивки . Сите единици за решетки и пинион/менувач ги исполнуваат или надминуваат О.Е. Форма, вклопување и функција . Компјутеризирана балансирање на вентилот за колички обезбедува исклучително чувство за чувство и враќање . облогата за еколошка еколошка обезбедува чист изглед и го спречува 'рѓата . испорачана со заптивки од О.Е.-одделение, О-прстени и чизми за да се обезбедат оптимални перформанси за запечатување и Долговечност . ОЕ Референца : 3893469.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Постелнина 9 Капка Целосна Големина Медитеранско Сино Здолниште Со Цврст Кревет Разбушавена Шема Микрофибер

Колекцијата ПОСТЕЛНИНА SGI ги нуди најдобрите чаршафи на пазарот бидејќи се направени од најдобриот мат�

DEN 1.33

Ји У-Облик На Топката Декор Лесна Инсталација Завеса Куки Едноставна Облека Завеса Железо Носителите Прозорец Додатоци

Опис : можете да ја користите бравата за завеси што може да ги направи расфрланите завеси да бидат распо�

DEN 175.84

Булман, Џеј Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Фронтон На Храмот Во Асиси

Булман, Ј 11х14 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музејски Уметнички Принт Со Наслов Фронтон На Храмот �

DEN 0.67