• Свеж
Богатствата На каролина Срцата На Бостон Териер Го Сакаат Денот На Вљубените Пар Држачи За Тенџере

Богатствата На каролина Срцата На Бостон Териер Го Сакаат Денот На Вљубените Пар Држачи За Тенџере

DEN 146.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Каролини Богатства SS4516 PTHD Бостон Териер Срца Љубов Денот На Вљубените Пар На Носителите Тенџере, 7,5 HX7, 5 W, разнобојни Пар На Тенџере Носителите кој раса специфични бостон териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративен Пар На Носителите Тенџере. Овој Пар На Носители Тенџере е од каролини богатства собирање Срца и Љубов. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар Држачи за Тенџере е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Компатибилен СО Samsung Galaxy S УЛТРА 5g Телефон Случај Мат Хард Назад И Мека Работ-Војна На Ѕвездите Дарт Вејдер 4BG884

Отпорен на гребење назад Бпа бесплатен хибриден Термопластичен, Полиуретански (ТПУ) и поликарбонат (КОМ

DEN 174.08

Смешно Добредојде Гном Со Статуа На Птици Декоративна Шега Џуџеста Смола Занает За Кукли За Влез Во Градината

Смешни Добредојдовте Гном Со Птица Статуа Декоративни Шега Џуџе Смола Занает За Влез Во Градината Опис

DEN 591.84