• Свеж
Скоро природно весело вештачки аранжман за вештачки цвеќиња од роза, црвена боја, црвена боја

Скоро природно весело вештачки аранжман за вештачки цвеќиња од роза, црвена боја, црвена боја

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Празнична елеганција во стаклена вазна - тоа е токму она што овој прекрасен аранжман за хидрангеа, роза и бобинки го нуди вашиот дом или канцеларија. Прекрасни цути на хидранга, целосни рози, бујни бобинки и неколку sprigs се комбинираат за да создадат топло, различно празнично чувство. Сместено удобно во стаклена вазна (комплетна со вода со течна илузија), овој јасен аранжман ќе донесе навивање на вашата празнична маса за наредните години. Скоро природно весело вештачки аранжман за вештачки цвеќиња од роза, црвена : висока 19,5 ”. 11 ”широк. Прекрасна мешавина од расположител на одмор и боја. Стаклена вазна со течна илузија вода. Совршен и за дома или за канцеларија. Димензии на вазни : H : 7,5 in. W : 1,75 in. Д : 1,75 во.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Миленичиња прва НБА Бостон Селтикс Мачка Срамнувач играчка со играчка со мачки и пердуви играчки 5-ин- играчка за писети

Новите миленичиња прва НБА бостон Селтикс мачка играчка играчка! Додека можеби веќе имате неколку игра�

DEN 1.67