• Свеж
Classенски класичен балет стан

Classенски класичен балет стан

DEN 415.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Основните балетски станови на жените се слатки и разноврсни. Можете да го спарите со фармерки, фустани и здолништа сè што сакате. Рамниот стил и подножјето на стапалото обезбедува одлична удобност. Основен балетски стан на жените : Стил на лизгање на ткаенината на Jerseyерси. Удобно. Тркалезна пети. Подготвено стапало. TPR one. TPR one.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.