• Свеж
Women'sенски FAU Suede Отворени клинови за отсекување на пети

Women'sенски FAU Suede Отворени клинови за отсекување на пети

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Bootie со клин со отворен пети од Brinley Co. се одликува со материјал за велур што се искачува на глуждовите и влезот во внатрешниот патент. Стилските исечоци се прикажани на страните на секоја чевли и класичните клинци на клин, ја завршуваат висината на потпетицата : 2 3/4-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Индустриски студенти Ајде да се изгубиме фраза авантура мировни цвеќиња комбе, 30, дизајнирана од Ангела Никес

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 2095.68