• Свеж
Слики, Батон Руж

Слики, Батон Руж

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за украсување да го надополни. Дизајнирано од професионалци и произведени во Мексико користејќи висококвалитетни материјали, ова врамено уметничко дело има живописни бои што ќе помогнат да се создаде совршена околина околу вас. Севкупни димензии : 17,5 W x 1,75 D x 21,75h во . Димензии на стакло : 16 W x 20h во . црна пластична рамка. За употреба во затворен простор. Пристигнува подготвени да се обесат со приложениот хардвер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ СОЛЕФАНТ БАТИ АВИСТИНА БАТ КИТЦИ КОЛИДИНСКИ ДИЗАЈНСКИ Wallидна уметност од Рејчел Ниман, 16 20

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

DEN 1.00

Дизајн на „Различни фази на месечината во вселената“ Боемјан и еклектично печатење на природно бор дрво

Оваа оригинална астрономија и вселенско дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во сов�

DEN 3.33

Сребрени фармерки копродукции Машки Алан Слим се вклопуваат со фармерки со права нозе, големини на половината 30-42

Сребрени фармерки Ко Ова вклопување седи веднаш под половината и има класично вклопување преку колкот �

DEN 367.68

Miabella Women 2- Carat T.G.W. Овална кабохон-пресечена месечина и карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато ореол коктел прстен

Ако барате класичен прстен за десна рака за забава, тогаш овој прстен за коктел на Miabella Moonstone и Diamond Halo е з

DEN 2432.00