• Свеж
Маици за изведба на Russell Boys Core, 2-пакувања, големини 4-18

Маици за изведба на Russell Boys Core, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Кошулата за изведба на кратки ракави на Расел е направена за вашиот мал спортист. Инженерната шема на мрежи додава дишење, додека капките 360 технологијата ја намалуваат потта за време на играта или вежбањето. Зачувајте ја својата опрема за изведба со оваа корисна 2-пакет. Вклучува : 2 перформанси. Екипаж. Кратки ракави. DRI Power 360 технологија за влага за влага. Рефлексивни детали за видливост. Дишење, инженерски детали за џакард. 60% најлон/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Расел перформанси маички за влага за влага за момчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

20-9508-00-Нсф Собранието Фарови Лево Возачот ЛХ Халоген за ЏИП ЧИРОКИ Одговара изберете: ЏИП ЧИРОКИ ТРАИЛХОК

Пакет Вклучуваатстик Собрание На Халогени Фарови Од Левата Страна За Џип Чироки 20142015 Модели х 1итем Опи�

DEN 1599.84