• Свеж
Исечете го женскиот отворен преден џемпер од кардиган

Исечете го женскиот отворен преден џемпер од кардиган

DEN 575.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сосема го кршиме на отворениот џемпер на кардиган на Слоуп. Деталите на Поинтел, подолгата должина и опуштеното вклопување даваат лесна елеганција на сè што ќе го спарите. Продаден исклучиво на. Приближно. Омилени мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Омилен модел е носење со големина S. опуштено вклопување. Дизајн на отворен фронт; долга должина. Шиење на Поител. 91% акрилик/9% најлон. Машина за перење. Увезени. Исечете го џемперот со отворен преден кардиган за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

oneOone Свила Табби Средно Сина Ткаенина Ајан Батик Ватиран Материјали Печати Шиење Ткаенина Од Дворот Широк

* Материјал : Чиста Свила Таби (100% Свила)* Ширина : 42 инчи широк (106 см)* ГСМ : 20 ГСМ, 5мм Мама Ткаат : Обична* Ка�

DEN 95.84