• Свеж
Жените Долги Ракави Блузи Жени Цвеќиња Печатење V-Вратот Долг Ракав Халтер Секси Надвор Рамо Маица Обичните Блузи Блуза

Жените Долги Ракави Блузи Жени Цвеќиња Печатење V-Вратот Долг Ракав Халтер Секси Надвор Рамо Маица Обичните Блузи Блуза

DEN 282.72

Од стоката
Достапно е за нарачката

Жените Цвеќиња Печатење V-Вратот Долг Ракав Halter Секси Надвор Рамо Маица Обичните Блузи Blouse Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Специфики На предметот Сезона : Лето Пол : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Тип На Шаблон : Стил На Печатење : Мода, Каузални Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува 1pc Блузи ЈАНХАЈГОНГ Жени Долги Ракави Блузи Жени Цвеќиња Печатење V-Вратот Долг Ракав Halter Секси Надвор Рамо Маица Обичните Блузи Блуза. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 42см/16.54 " Должина : 50см/19.69". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 43см/16.93 " Должина : 52см/20.47". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 44см/17.32 " Должина : 54см/21.26". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 45см/17.72 " Должина : 56см/22.05". Големина : XXL Големина. : XXL-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.39 "Ракав : 46cm/18.11 " Должина : 58cm/22.83".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женска Мода Секојдневен Чипка Ракав V - Вратот Чипка Трим Печатени Кратки Ракави Врвови На Продажба Црвено

57"Sleeve : 20cm / 7.58"Shoulder : 38cm / 14.56" Големина : Л Биста : 104см / 40.31"Shoulder : 40cm / 15.54"Sleeve : 25cm / 9.Женски Моден Секојдневен �

DEN 1.00

Кошули За Жени 4 јули Американско Знаме Екипаж Со Кратки Ракави Гроздобер Секојдневни Врвови Женски Графички Маици

Женски Врвови Мода Секојдневен Лабава Блуза Денот На Независноста Знаме Печатење Круг Вратот Маица Кош

DEN 271.68