• Свеж
Единствени поволни цени за женски точки печати руфла со кратки ракави за кратки ракави, кошула за блуза

Единствени поволни цени за женски точки печати руфла со кратки ракави за кратки ракави, кошула за блуза

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа блуза со кратки ракави е ново преземање на испрекината печатење со дизајн инспириран од апстрактно. Повеќегодишно шармантни точки додаваат на мек ткаен врв што го засладува секој изглед во стил на трепет пред ракави. Направено е од лесна, лебдечка ткаенина со разоткриена детали на деколте за нежно обликување и има копче за копче за уредна силуета. Балансирајте го опуштеното вклопување со запалени здолништа и сандали за изглед. Повод : Обично носење, датум, дом, одмор, училиште, канцелариска работа, забава, плажа, итн. Ве молиме проверете ги нашите информации за мерење пред да поставите нарачка. Големина на телото на моделот : Висина : 5'9 ", Градите : 31 1/8 инчи, половината : 25 инчи, колк : 35 7/8 инчи, должина на рамото : 15 инчи, тежина : 126 6/8 фунти, моделот е Носење на меѓународна големина на Xs.meerument (во инчи) градите Girth Girth ширина на рамото - 35 7/8 33 7/8 13 1/2 S - 37 3/4 - - 35 7/8 14м 39 3 /4 37 3/4 14 1/2 L - 42 7/8 41 - 15 1/8xl 46 1/8 - - 44 1/8 15 3/42 XL 48 3/8 46 1/2 16 1/23xl - - 50 3/4 48 7/8 - - 17 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени договори за женски точки печати рафли кратки ракави копче за блузи 100% полиестер. Увезено. Напред. Машинско миење ладно со слични бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Блузи За Жени Жени Маица Жени Секојдневен Чипка Половина Ракавv - Вратот Патент Шупливи Маица Блуза Блузи

Жените Секојдневен Чипка Половина Ракавv Вратот Патент Шупливи Маица Блуза Блузи Features : 1.It изработен е

DEN 0.33

Шиусина дуксержениumn Зима Тркалезна Лента За Вратот Пуловер На Дуксери Врвови Блуза Со Долги Ракави Зелена

Нашата Големина Е Азиска Големина)Големина вклучуваат М,Л, XL, XXL(Забелешка : Нашата Големина Е Азиска Гол�

DEN 0.33

Киплики Трговија На Големо Трендовски Женски Печатена Лабава Маица Ракави со Средна должина Блуза Тркалезни Врат

Увезени Повлечете го затворањето / Копчето / пуловерите / врвките за влечење Машинско Перење / Миење Ра

DEN 0.33