• Свеж
Медкурсор Женски Кошуликратки Ракавказабавнистилски Врвни Кошули

Медкурсор Женски Кошуликратки Ракавказабавнистилски Врвни Кошули

DEN 388.16

Од стоката
Достапно е за нарачката

Жена Гроздобер Памук-Мешавина О-Вратот Краток Ракав Цветни Печати Врвот Маици Блуза Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни и ве загрева. 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобноинформации за производот : 1. Модни женски врвови. 2. Дизајнот на о-вратот ве прави попривлечни. 3. Високо квалитетно производство. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : 95% полиестер 5% еластан Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : Сезона на миење машини : пролет aut, зимска Големина : вистинска големина ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина на пакетот : 1 Компјутер Жени top Size USUKEUBust Sleeve Length S4834100cm/39.37"35cm/13.78"72cm/28.35"M61036106cm/41.73"36cm/14.17"73cm/28.74"L81238112cm/44.09"37cm/14.57"74cm/29.13"XL101440118cm/46.46"38cm/14.96"75cm/29.53"XXL121642124cm/48.82"39cm/15.35"76cm/29.92"XXXL141844130cm/51.18"40cm/15.75"77cm/30.31"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 35cm/13.78"Length : 72cm/28.35"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 106cm/41.73"Sleeve : 36cm/14.17"Length : 73cm/28.74"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.09"Sleeve : 37cm/14.57"Length : 74cm/29.13"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 118cm/46.46"Sleeve : 38cm/14.96"Length : 75cm/29.53"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.82"Sleeve : 39cm/15.35"Length : 76cm/29.92"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 130cm/51.18"Sleeve : 40cm/15.75"Length : 77cm/30.31" жените врвови облечен повик. Костими за ноќта на вештерките за жени. Есенска облека за жени 2992. Свадба гостин фустани за жени. Џемпери за жени. Жените паѓаат мода 2992.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Маици Долги Ракави V Копчето За Вратот Хенли Камо Леопард Лабава Туника Блуза Маици За Жени Врвот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Должина : 66см / 25.98" Ракав : 58см / 22.83" Големина : �

DEN 331.04

Жените Секојдневен Цветни Печатени Копче Маица Шифон Неправилни Полите Врвот Блуза《дами блузи на дозвола

Жените Секојдневен Цветни Печатени Копче Маица Шифон Неправилни Полите Врвот Блуза Карактеристики : 1.П

DEN 207.84

Бејвеи Дами Обичен Неправилен Пуловер На Полите Вратот На Екипажот Тркалезна Јака Туника Со Долг Ракав Есенска Блуза

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обичен Лабав Дуксер, Врвови За Пуловер Со Џемпер, Блуз�

DEN 303.84

Дозвола Женски Летни Врвови Лабави Секојдневни Три четвртини Ракави В-вратот Чипка Цветни Печати Маица Темно Сина Л

Таквата убава и премиум летна маичка ќе ве направи помодерни и попривлечни! Совршена Маица за пролет, ле

DEN 431.84