• Свеж
Женски Маици Со Цврсто Копче Блуза Ракав Л Лабава Плисирана Основна Блуза Блуза

Женски Маици Со Цврсто Копче Блуза Ракав Л Лабава Плисирана Основна Блуза Блуза

DEN 366.08

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашиот принцип на услуги е да ги направиме клиентите задоволни, можете да ја добиете најдобрата услуга во нашата продавница, имате какви било прашања поврзани со стоката може да не контактирате, ние мора да бидеме најбрзата брзина за да одговорите!Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Ракав : 32см/12.60" Должина : 59см/23.23" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Ракав : 33см/12.99" Должина : 60см/23.62" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 биста : 100СМ/39.37" ракав : 34см/13.39" должина : 61см/24.02" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 104СМ/40.94" ракав : 35см/13.78" должина : 62см/24.41" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 108см/42.52" ракав : 36см/14.17" должина : 63см/24.80"ве молиме внимателно прочитајте го воведот на Производот и табелата со големини,особено ширината на Ракавот, БИСТАТА, ПОЛОВИНАТА ИТН. Ако сте помеѓу две големини,се препорачува да изберете поголема големинаматеријал : Полиестер и Вискоза,Слатките Кошули Се Меки,Лесни,Еластични, Опуштени и Удобни за Носење. и не е лесно да се натрупува оваа каузална лабава Врвови Одлично да се носат Со Слаби Фармерки,Хеланки,Чизми или Потпетици,Опремени Со ленти и леопард отпечатоци за да се создаде чувство на модна пригода : Костум за секојдневен, патување, дома, Совршен За секојдневно носење, на отворено, работа и забави,секоја пригода е совршена Во Пролет, Fall И Зима(Женски Блузи,Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,плус големина блузи за жени,блузи Кошули Со копчиња,Обични Врвови За Жени,Женски Секојдневни Врвови,Кошули за Жени,маици основни маици) материјал : мека вискоза ткаенина,изработена Од Памук. Пакетот содржи : 1 парче врв. Флексната Ткаенина Одговара на Секоја Големина На Чашата И Правиот Раб Дизајниран за Напикан Или Нескротлив Изглед. Различни Пригоди : Овој Моден Едноставен Дизајн, Слатки И Елегантни Летни Маици Е Погоден За Повеќето Прилики како Канцеларија, Дом, Забава, Патување, Одмор, Дружење, Шопинг, Фотографија. Мода И Никогаш Надвор од Мода. Дефинитивно Е Задолжителен Предмет за Вашата Гардероба. Совршено спарете се со панталоните, хеланките, шорцевите, кошулите за кул секојдневен изглед, ве прават поубави, секси и елегантни. Предлог за перење : Ова Лето Врвовите Со Кратки Ракави Подобро Би Користеле Вода Со Нормална Температура за Миење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Чист Кардиган За Жени Кардиган Со Долги Ракави За Жени Скетелски Принт Отворен Преден Кардиган Лесни Кардигани

Сезона : umn, зима, пролет Повод : ден, забава Стил : Секојдневен, кул Одговара : одговара точно на големинат�

DEN 304.64

Женски Шупливи врвови Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Цветни Печатени Маици Летни Секојдневни Лабави Блузи

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА

DEN 0.33

ShomPort Женски Врвови Лето Кратки Ракави Копчиња надолу Туника Врвови Лабава Опремени V Вратот Обичните Дами Блузи

• Боја : Портокал 46 • Земја На Потекло : Увезена • Нега : машина за перење * * * жената никогаш не може да им

DEN 239.84

Виада Женски Еднобојни Врвови Гроздобер Златен Кадифе Врвови Со Долги Ракави Кошула Со В-Врат Со Долг Ракав

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см / 39 Удобно Секојдневно : горниот дел има удобно секој�

DEN 331.04

Mlqidk Плус Големина Блузи За Жени Блузи Обични Течни Маици Блузи За Печатење Американско Знаме За Жени Бели XXL

70" Ракав : 23cm / 9.Прилика : Слатките Маици Совршени За Секојдневно Опуштање Или Излегување,Одмор,Клуб,Заба�

DEN 303.84

Жените Секојдневен Цветни Печатени Копче Маица Шифон Неправилни Полите Врвот Блуза《дами блузи на дозвола

Жените Секојдневен Цветни Печатени Копче Маица Шифон Неправилни Полите Врвот Блуза Карактеристики : 1.П

DEN 207.84

huaai женски врвови лабава фит жени v вратот патент долг ракав врвот солидна надвор рамо пуловер повик маица црвена м

Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата

DEN 1.67

Секси Танц Дами Маица Квадратни Вратот Маица Долги Ракави Блузи Обичните Туника Блуза Дневна Облека Маица Црна XL

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Еднобојни Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Теп�

DEN 369.44