• Свеж
Leylayray Женски Кратки Ракави V-вратот Велигден Печатење Џеб Негувател Врвот Жените Блуза

Leylayray Женски Кратки Ракави V-вратот Велигден Печатење Џеб Негувател Врвот Жените Блуза

DEN 399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женски Велигденски Џебен Негувател Со Кратки ракави V-врат За Велигденски Принт Карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths81238100cm/39.37"44cm/17.32"20cm/7.87"70cm/27.56"M101440106cm/41.73"46cm/18.11"21cm/8.27"71cm/27.95"L121642112cm/44.09"48cm/18.90"22cm/8.66"72cm/28.35"XL141844120cm/47.24"50cm/19.69"23cm/9.06"73cm/28.74"XXL162046126cm/49.61"52cm/20.47"24cm/9.45"74cm/29.13"XXXL182248132cm/51.97"54cm/21.26"25cm/9.84"75cm/29.53"XXXXL202450142cm/55.91"56cm/22.05"26cm/10.24"76cm/29.92"XXXXXL222652152cm/59.84"58cm/22.83"27cm/10.63"77cm/30.31 Повод : Погоден За Лето, Одмор, Секојдневни Излети, Канцеларија, Училиште, Дом и Секојдневно носење. Нега : рачно миење со ладна вода; не избелувајте и не паѓајте суво топло. МЕКА ЛЕСНА ТКАЕНИНА-Прецизната Изработка Ја Прави Оваа Блуза Привлечна и Издржлива. СЕКОЈДНЕВЕН и ЕЛЕГАНТЕН СТИЛ - Блузата Веднаш Паѓа Во Очи Со Својот Класичен Крој и Постигнува Резултати со Модерни Детали. ЕДНОСТАВНА, но ШИК БЛУЗА - Оваа Блуза Комбинира Секојдневен Стил со Разиграни Детали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Зимски Есенски Маици За Жени Обични Врвови Д Анделион Печатење Мрежа Со Долги Ракави Ладна Рамо Блуза Маица Врвот

Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата за воведување и големина на производот, Особено ширината н�

DEN 1.00

Киплики Трговија На Големо Трендовски Женски Печатена Лабава Маица Ракави со Средна должина Блуза Тркалезни Врат

Увезени Повлечете го затворањето / Копчето / пуловерите / врвките за влечење Машинско Перење / Миење Ра

DEN 0.33