• Свеж
Жените Секојдневен Пеперутки Печати Краток Ракав Плус Големина Памук И Врвот Блуза Маица

Жените Секојдневен Пеперутки Печати Краток Ракав Плус Големина Памук И Врвот Блуза Маица

DEN 331.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (големината XL генерално е погодна за 120lb,секоја големина е околу 11lb разлика). Се разбира, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата за воведување и големина на производот, Особено ширината на ракавот, бистата, половината итн. Ако сте помеѓу две големини,се препорачува да изберете поголема големинаматеријал : Полиестер и Вискоза,Слатките Кошули Се Меки,Лесни,Еластични, Опуштени и Удобни за Носење. и не е лесно да се натрупува оваа каузална лабава Врвови Одлично да се носат Со Слаби Фармерки,Хеланки,Чизми или Потпетици,Опремени Со ленти и леопард отпечатоци за да се создаде чувство на модна пригода : Костум за секојдневен, патување, дома, Совршен За секојдневно носење, на отворено, работа и забави,секоја пригода е совршена Во Пролет, Fall И Зима(Женски Блузи,Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,плус големина блузи за жени,блузи Кошули Со копчиња,Обични Врвови За Жени,Женски Секојдневни Врвови,Кошули за Жени,маици основни маици) совет за големина : Ве молиме Внимателно прочитајте го воведот на производот И табелата Со големини И купувајте врз основа на мерење на вашето тело. Се препорачува да се купи поголема големина. Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Погодна сезона : umn, зима, рана пролет. Маица За Жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дозвола Женски Летни Врвови Лабави Секојдневни Три четвртини Ракави В-вратот Чипка Цветни Печати Маица Темно Сина Л

Таквата убава и премиум летна маичка ќе ве направи помодерни и попривлечни! Совршена Маица за пролет, ле

DEN 431.84

Женски Маици Долги Ракави V Копчето За Вратот Хенли Камо Леопард Лабава Туника Блуза Маици За Жени Врвот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Должина : 66см / 25.98" Ракав : 58см / 22.83" Големина : �

DEN 331.04