• Свеж
Кетиј-чн Женски Врвови Копче Со Долги Ракави Кошула Со Долги Ракави Блузи За Жени Морнарица, С

Кетиј-чн Женски Врвови Копче Со Долги Ракави Кошула Со Долги Ракави Блузи За Жени Морнарица, С

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

62"големина : ххххл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 112см/44.Карактеристики : Секојдневна,Блуза со Долги Ракави, О-Врат,Маица, Женски Врвови ,umn и Пролет .80" РАМО : 43cm/16. Стил : Оваа Долга Кошула Со Ракави Е Многу Удобна,Може Да биде Одлична под јакни или сама, носена со потпетици или, токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава,Плажа, за работа,домашен Одмор и многу повеќе.05"Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 96см/37.93" ракав : 59cm/23. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце.90" ракав : 64см/25.38" рамо : 47см/18.20" женски врвови ткаенина : 95% ПОЛИЕСТЕР, 5% спандекс. Одговараат Заumn и Пролет.72" ракав : 61см/24.Големина шема : .41" РАМО : 42 CM/16.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.02"големина : хххххл сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 Биста : 116см/45.Материјал : Полиестер, Памук.67" должина : 66см/25.62" Рамо : 40см/15.94" должина : 63cm/24.23" Рамо : 39см/15.61" ДОЛЖИНА : 68см/26.83"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 104cm/40.09" должина : 65см/25.54" ракав : 58cm/22. Женски врвови со долги ракави со блузи со раб/печатење со цветни дезени/туника за вратот Хенли В/ врвови за Мајчинство, плисирани напред и назад за стилски дизајн, исто така, го кријат стомакот. Ве молиме Проверете Ја Сликата Со Големина Понудена од Нас За Да Ја Изберете Вистинската Големина.75" Ракав : 56СМ/22.44"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 Биста : 100см/39.77" рамо : 48см/18. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.80" должина : 61см/24.50" ракав : 63см/24. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Овие женски блузи и блузи можат да бидат исто така да носат на тренингот, секојдневно, канцеларија, шопинг, забава, одмор. Внимание : Рачно перење И Перење Во Машина Препорачуваат, Висат Да Се Исушат. Мека, лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување.98" рамо : 46см/18.22" Должина : 60см/23.65"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.32" ракав : 60см/23. Одлично за хеланки со шал, и чизми во пролет, fall и зима.14" Ракав : 57СМ/22.ШТО добивате : 1пц Женска Маица. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.11" РАКАВ : 62СМ/24.59" рамо : 45см/17. Лесно се комбинира со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ханас Женски Врвен Моден Летен Женски Лежерен Краток Ракав Удобно Печатење Бандну Круг Вратот Маица Блузи Виолетова С

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" ракав : 19cm / 7.48" Должина : 52cm / 20.47" Големина : M Биста : 96cm / 37.80" Ракав : 20cm / 7.87" Должи�

DEN 287.84

Scyoekwg Облечени Врвови За Жени Паѓаат Мода Лесен Лабав Пуловер V Врат Дневни Кошули Top Зима Туника Врвни Кошули Класична

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : обичните врвови за женски модни удобни ес

DEN 255.84