• Свеж
Уникатни поволни цени за женски долги ракави со долги ракави, рафле со точки од блуза

Уникатни поволни цени за женски долги ракави со долги ракави, рафле со точки од блуза

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Малите полкови точки го оживеаја изгледот на овој воздушен врв стилизиран со гроздобер деколте. Женска блуза отпечатена со јака за клучеви и еластични манжетни за ракави го зрачи шармот на учениците. Диминутивните шутне околу јаката со детали за клучеви, класична блуза е лесно да се оживее впечатокот. Деликатно испрекинат и шармантен расипан врат, оваа весела кошула ќе биде модерна основа за многу погледи. Големина - гарнир на градите - гарнир на половината - Ширина на рамото - Вкупна должина - 36 1/4 35 14 5/8 24 1/ 4 S - 38 1/4 37 15 1/8 - - 24 5/8m 40 1/8 39 15 5/8 25 L - 43 3/4 42 1/2 - 16 3/8 - 25 5/8xl - 47 1/4 - - 46 1/8 - 17 1/4 - 26 1/8xxl - 52 3 /8 51 1/8 - 18 28 1/83xl - 55 7/8 54 3/4 - 18 1/2 - 28 1/2 уникатно Поволни договори за женски долги ракави со рафле вратот Полка точки од блуза кошула паун сина XL 100% полиестер. Вратот на екипажот со расипан. Долги ракави. Полка точки. Увезени. Машинско миење ладно со како боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Зимски Есенски Маици За Жени Обични Врвови Д Анделион Печатење Мрежа Со Долги Ракави Ладна Рамо Блуза Маица Врвот

Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата за воведување и големина на производот, Особено ширината н�

DEN 1.00