• Свеж
Блузи За Жени Жени Маица Жени Секојдневен Чипка Половина Ракавv - Вратот Патент Шупливи Маица Блуза Блузи

Блузи За Жени Жени Маица Жени Секојдневен Чипка Половина Ракавv - Вратот Патент Шупливи Маица Блуза Блузи

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Жените Секојдневен Чипка Половина Ракавv - Вратот Патент Шупливи Маица Блуза Блузи Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за носење на вашиот дали.2.Многу погоден за покажување наклонетост На Велигден3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Есенски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Врвни Јанхајгонг Врвови За Жени 2023 Женски Маици Жени Обични чипка половина Ракавv-Вратот Патент Шупливи Маица Блуза Блузи. Големина : XXXL Големина : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 122cm/48.03 "Рамо : 29cm/11.42" Должина : 75cm/29.53". Големина : XXXXL Големина : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 127cm/50.00 "Рамо : 29.5 cm/11.61 "Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXXXL Големина : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 132cm/51.97 "Рамо : 30cm/11.81 " Должина : 77cm/30.31".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ханас Женски Врвен Моден Летен Женски Ретро Цветен Принт Еднократна Кошула Со Кратки Ракави Со Џебови Бела ХХЛ

Големина : С Биста : 102см / 40,16" Рамо : 50см / 19,69" Ракав : 18см / 7,09" Должина : 68см / 26,77" Големина : М Биста : 108см / 42,52

DEN 2.00

Женски Маици Долги Ракави V Копчето За Вратот Хенли Камо Леопард Лабава Туника Блуза Маици За Жени Врвот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Должина : 66см / 25.98" Ракав : 58см / 22.83" Големина : �

DEN 331.04