• Свеж
Get Women's Women's Cut Out Top Top Top Top

Get Women's Women's Cut Out Top Top Top Top

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Драматичен пресврт и елегантен дизајн го прават отсечениот врв на ГЕТ, освен обичен. Софистициран и ласкав, овој врвен дрес има екстра долги ракави за уште поголема драма. Совршен глам изглед за облекување или одете случајно и облечете го со омилениот тексас. Материјал : 80% полиестер/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : екипаж со пресврт и отсечени акценти. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека и истегната ткаенина од Jerseyерси. Исечен вртеж за пресврт за жени од Get.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ShomPort Женски Врвови Лето Кратки Ракави Копчиња надолу Туника Врвови Лабава Опремени V Вратот Обичните Дами Блузи

• Боја : Портокал 46 • Земја На Потекло : Увезена • Нега : машина за перење * * * жената никогаш не може да им

DEN 239.84

Ханас Женски Врвен Моден Летен Женски Ретро Цветен Принт Еднократна Кошула Со Кратки Ракави Со Џебови Бела ХХЛ

Големина : С Биста : 102см / 40,16" Рамо : 50см / 19,69" Ракав : 18см / 7,09" Должина : 68см / 26,77" Големина : М Биста : 108см / 42,52

DEN 2.00

Апепал Жените Основни Повик V Вратот Карирани Печати Памук Манжетни Долги Ракави Работа Блузи Блузи Кошули Сива Л

Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Стил : Темперамент Патување Должина : Р�

DEN 319.84

Чист Кардиган За Жени Кардиган Со Долги Ракави За Жени Скетелски Принт Отворен Преден Кардиган Лесни Кардигани

Сезона : umn, зима, пролет Повод : ден, забава Стил : Секојдневен, кул Одговара : одговара точно на големинат�

DEN 304.64

Секси Танц Дами Маица Квадратни Вратот Маица Долги Ракави Блузи Обичните Туника Блуза Дневна Облека Маица Црна XL

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Еднобојни Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Теп�

DEN 369.44

huaai женски врвови лабава фит жени v вратот патент долг ракав врвот солидна надвор рамо пуловер повик маица црвена м

Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата

DEN 1.67