• Свеж
Уникатни поволни цени женска руша тркалезна кошула Дејзи печатена цветна блуза

Уникатни поволни цени женска руша тркалезна кошула Дејзи печатена цветна блуза

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тркалезно деколте го подобрува ветровито стил на газиот врв во живописен цветен принт. Ажурирајте ја вашата колекција за викенд со оваа класична кошула. Малата шема на маргаритки додава разиграност на вашите облеки. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 2/5 инчи, колк : 35 инчи, должина на рамото : 15 инчи, тежина : 119 фунти, моделот носи x-small.size grath на градите гарнир на половината колк - Ширина на рамото 33 -25 35 1/2 - 14 3/4s 35 - 27 37 1/2 - 15 1/4m - 37 - 29 39 1/2 - 15 3/4 L 40 - 32 - - 42 1/2 - 16 3/8xl 43 - 35 - - 45 1/2 17 уникатни поволни цени за женска тркалезна тркалезна кошула Дејзи печатена цветна блуза 100% полиестер. Увезен. Цветен принт. Мала маргаритка Образец. Долг ракав. Рафлиран врат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Божиќ Екипажот Лесни Долги Ракави Кошули Се Вклопуваат Fall Туника Врвот Жените Паѓаат Врвови Hot8sl4486203

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

DEN 1.67