• Свеж
Колиша Жени Лесни Чизми Со Високи Чизми На Отворено Топли Домашни Чевли Снежни Чизми Се Зголеми Црвено 8,5-9

Колиша Жени Лесни Чизми Со Високи Чизми На Отворено Топли Домашни Чевли Снежни Чизми Се Зголеми Црвено 8,5-9

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Снежни Чизми, Високи Чизми, Чизми, Зимски Топли Чизми, Тип На Домашна Шема На Чевли : Цврста Боја : Црвена, Розова Црвена, Темносина (По Избор)Големина : САД 5,5-6, САД 7-7, 5, САД 8,5-9, САД 9,5-10, САД 10,5-11 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Најлонуцол Материјал : тип tprheel : Прицврстување На Платформата : Тип На Лакета Со Едно Влечење : Висина На Тркалезна Цевка : Висока Сезона : Пролет, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни,Надворешни, Внатрешни, Домашни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Зимски чизми со долна памучна постава, класичен дизајн на зимски чизми,висока висина, дизајн на чипка со едно влечење.2. Меката памучна обвивка обезбедува и удобност и дополнителна топлина. Амортизираното подножје нуди целодневна удобност. Удобност тпр надворешен ѓон за влечење на повеќе површини.3. Традиционални Стилови на Отворено со загреана памучна постава, одржувајќи ја ногата исклучително удобна во текот на целата зимска сезона на снег.4. Погоден За Повеќе Прилики : внатрешни и надворешни активности во студена зима. Совршен за снежни денови, дождливи денови, скијање, пешачење, риболов, шетање кучиња и други спортови на отворено, а исто така погоден за фармерки и панталони итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3 см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Чувајте Ги Топло Наредени : Снежните чизми за жени се направени од памук целосно завиткани нозете,држете ја ногата супер топла, многу удобна во студените денови. Нелизгачки Тпр Ѓон : Зимски чизми За жени со анти-лизгачки, издржлив и рамен тпр ѓон обезбедува целодневна удобност и ве тера да одите стабилно. Најлонски Горен Дел : високи снежни чизми со висококвалитетен горен дел од ткаенината што се загрева во студената средина за вашите стапала. Затворање со врвки : чизми До Глужд за жени со прилагодливо затворање со врвки за сигурно вклопување,ги прави вашите помодерни и подобри совпаѓања со целата ваша облека. Повод : чизми за жени совршени за отворено, градина, дождлив ден, снежен ден, одговара за пролет, зима. Вакви чизми ви помагаат со сигурност да се движите низ зимските месеци низ густ снег, силен дожд, па дури и мраз.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бетмен Бетмобил Автомобил Спијте И Играјте Кревет За Мали Деца Со Прикачени Заштитни Огради Од Деца Од Делта

Тој ќе одговори на повикот до спиење со Овој ДК Стрипови Бетмен Бетмобил Автомобил Спие И Игра Дете Крев

DEN 1.00