• Свеж
Стерлинг Сребрена Полиран Злато-Плоча Бран Прстен

Стерлинг Сребрена Полиран Злато-Плоча Бран Прстен

DEN 3488.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Современ геометриски стил! Создадете уникатен нареден дизајн со закривени ленти со различни бои, дезени и ширини. Оваа лента од 2,25 мм изработена од сребро се одликува со полирана жолто позлатена завршница од 14к, нежна форма на бран и шема на милгрин. Носете го сам или магацинот само со други закривени ленти. Наредени Изрази Стерлинг Сребрен Полиран Прстен Со Бранови Од Златна Плоча : 14кт позлатен заоблен дизајн со шема на лента, полиран финиш изработен во сребрена текстура, изрази што можат да се складираат, достапни во повеќе големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Stuple Industries glam Frange Fashion Café Femaleенски позира кафе графичка уметност нераспоменато уметничко печатење wallидна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

DEN 7196.00

Студената индустрија Сонцето Сонцето жени лето плажа плима и плима на крајбрежната слика, 14, дизајн од Лорен Janeејн

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 639.68

Каролини Богатства ББ1683ПВ Снегулка Чоколадо Кафеава Ших Цу Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна

Каролини Богатства BB1683 PW1414 Снегулка Чоколадо Кафеава Ших Цу Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, разноб�

DEN 0.33