• Свеж
Душек Потпис 10 Душек Од Мемориска Пена Од Зелен Чај, Близнак

Душек Потпис 10 Душек Од Мемориска Пена Од Зелен Чај, Близнак

DEN 2544.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Душек со најдобра Цена 10-инчен Потпис Душекот Од Мемориска Пена Од Зелен Чај обезбедува одлична површина за спиење со слоеви од пена што одговараат на телото. Во нормални температури е донекаде цврст, но додека лежите, почнува да реагира на температурата на вашето тело и почнува да се обликува во вашата форма. Потоа, тежината е рамномерно распоредена по површината, ослободувајќи ги точките на притисок низ вашето тело и помагајќи ви да спиете повеќе без да фрлате и вртите. Инфузијата од зелен чај обезбедува смирувачки ефект за ноќ на целосна релаксација. Вентилираниот слој од пена што дише го оптимизира протокот на воздух, намалувајќи ја заробената топлина и помагајќи да го одржите вашиот душек свеж подолго време. Нашиот душек е направен со сертипур-американски сертифицирани слоеви од пена од мемориска пена од зелен чај, пена за ослободување од притисок и основна пена со висока густина. Завиткан е во сертифициран богат капак од ткаенина ОЕКО-ТЕКС и доаѓа со 10-годишна гаранција на производителот. Висината од 10 инчи е достапна во големини Близнак, БЛИЗНАК XL, Целосна, кралица, Крал и Кал Кинг. Суштински душек од мемориска пена од зелен чај за секое домаќинство. Неверојатна удобност со вентилирана пена за ослободување од притисок. Инфузијата од зелен чај обезбедува смирувачки ефекти и природно ги контролира мирисите. Системот за ослободување од притисок практично ги елиминира сите точки на притисок за да обезбеди подлабок сон. Слоеви : мемориска пена Од Зелен чај, вентилирана пена за ослободување од притисок и пена со висока густина. Бидете сигурни со certipur-us® сертифицирани пени, oeko-tex® сертифицирана ткаенина. 10-годишна гаранција на производителот. Достапно Во големини Близнак, БЛИЗНАК XL, Целосна, кралица, Крал и Кал Кинг. Опции за висина : 6", 8", 10", 12" и 14".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

QuickSteer ES2150RL Управувач за управување со врзана врата се вклопува Изберете: 1982- Форд Мустанг, 1982 година- Форд Тандерберд

Делови за шасии за Quicksteer се дизајнирани и тестирани за да го вратат управувачот и ракувањето со нивните

DEN 1904.96