• Свеж
Вокер 273-Одговара изберете: 2013-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР, 2014-ТОВАРЕН СПРИНТЕР

Вокер 273-Одговара изберете: 2013-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР, 2014-ТОВАРЕН СПРИНТЕР

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вокер сензорите се дизајнирани со користење на висококвалитетни компоненти и материјали за да обезбедат соодветна функција и одговор. Сензорите се тестираат за правилно време на палењето и горивото. Сите сензори поминуваат низ тековен процес на вклопување, форма и функција и ги исполнуваат или надминуваат спецификациите на ОЕ. Вокер 273-10401 Одговара Избери : 2013,2017-2020 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 6 Цил 3 Л 2014-2016 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 4 Цил 2.1 Л 2014-2016 ТОВАРЕН СПРИНТЕР 4 Цил 2.1 Л 2017 ТОВАРЕН СПРИНТЕР 6 Цил 3 Л 2007-2008 мерцедес-бенц р 6 цил 3 Л и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Оди Носорог 684423971ПС 4 Ое Xtreme Странични Чекори Со Комплет За Монтирање Загради За Доџ 11 - Дуранго, Џип 11 - Гранд Чироки,

4 " Ое Xtreme Странични Чекори Со Монтажа Загради Комплет Ограничена Доживотна гаранција за материјали, изг

DEN 0.67