• Свеж
Преголем Женски Дуксер Со Долги Ракави Обичен Врат На Екипажот Лабав Фит Пуловер Руно Есенски Врвови

Преголем Женски Дуксер Со Долги Ракави Обичен Врат На Екипажот Лабав Фит Пуловер Руно Есенски Врвови

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа боја со пруги/цврста/вратоврска/графички печатена / градиент дизајн дуксери и дуксери и дуксери/џемпери/палта се толку ужасни! Со својот одблесок/Долман/Трепери долг ракав, преголемо вклопување, забавен дизајн на контраст и мек и удобен материјал за кој сигурно ќе стане омилен плакар за кратко време!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Екена Милхаурд 1 2 W 10 D 12 H Гроздобер заграда за фарма, колекција на декорирање Барнвуд, реставрација зелена

Единствено исушеното дрво на секоја заграда додава старо и автентично чувство на вашиот модерен декор �

DEN 6661.28