• Свеж
Tuphel Industries тиква цветна жетва добредојде на знак зелена портокалова графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, 11x14

Tuphel Industries тиква цветна жетва добредојде на знак зелена портокалова графичка уметност бела врамена уметничка печатена

DEN 671.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Нашите отпечатоци на Giclã © E внимателно се монтираат на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрвена боја со дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Каролин Алфредс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мини глувци бебе и мали деца со долги ракави на долги ракави, хеланки на здолништа и скруши, сет на облека, големини 12м-5Т

Туту симпатична! Сет на облека со четири парчиња на Мини Маус gives дава на нејзината гардероба убава преу�

DEN 303.84