• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Size Long Speeve Everyday Essential V-вратот маица, 2-пакет

Terra & Sky Women's Plus Size Long Speeve Everyday Essential V-вратот маица, 2-пакет

DEN 367.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Време е за освежување. Надградете ја вашата основна гардероба со оваа супер-мека маица V-вратот од Terra & Sky. Совршен за слој или носење самостојно. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/38% модал/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Полу-опремени. Деколте : V-вратл. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина од Jerseyерси. В-врат маица 2-пакет за жени со плус големина од Terra & Sky.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

DesignArt 'Портокалови дрвја со тиркизно езеро за време на зајдисонце' Наутички и крајбрежен принт на природно бор дрво

Оваа оригинална пејзажи од дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи просто�

DEN 399.84

Трговска марка ликовна уметност Единбург Шкотска Скајлин Канвас уметност од Мајкл Томпсет, рамка од дрво

Подготвени за обесени со употреба на gicleeavailable во различни големини 16 "x 20" Единбург Шкотска Skyline II го изед�

DEN 1530.08

Монитор за приказ на потпирачот за глава на Pyle 7 , Hi-RES Монитор за видео автомобили со вграден мултимедијален диск плеер

7 "LCD дисплеј со широк екран на екранот Универзална глава на глава на возилото CD / DVD Player USB Flash и SD мемориск�

DEN 447.84