• Свеж
Keet Roundy Microsuede Детско столче, повеќе бои

Keet Roundy Microsuede Детско столче, повеќе бои

DEN 1357.44

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вашето дете ќе сака да може да се повлече и да се опушти во стол дизајниран само за нив со столчето за микросеид со кит. Овој стол е дизајниран да имитира мебел за возрасни во изглед и занаетчиство. Неговата силна и издржлива рамка е покриена со пена со голема густина што е исклучително удобно. Неговата мека, издржлива, лесна за чиста ткаенина на микросуде е достапна по ваш избор на боја за да можете лесно да одговарате на вашиот декор. Дрвените нозе му даваат на ова столче автентичен изглед на мебел. Вашите деца ќе го сакаат тоа !! Препорачана возраст : 2-5 години, Големина на столот : 24 l x 18 w x 18 ч. Неделно вакуирање се препорачува за намалување на градењето на почвата. Користете лесен сапун за миење садови и топла вода за чистење на самото место. • Прекрасна ткаенина за микросеед лесен за координирање. • Силна рамка од дрво покриена со пена со голема густина, не содржи додадена хемикалија за ретардант на пламен. • Дрвени нозе. • Препорачана возраст : 2-5 години. • Големина на столот : 24 l x 18 w x 18 ч.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Соларна Енергија Банка Пренослив Полнач Безжичен Соларен Панел Надворешна Батерија 5V ДВОЈНА USB LED Фенерче ЗА IOS & Android

Параметри : Влез : 5 V / 1А Излез : 5 V / 2 X1 A Големина : 1477418mm нето тежина : 230g Моќност на соларниот панел : едине�

DEN 799.84

Цртан филм iPhone Pro Ma Заштитен Паметен Капак, Iphone Случаи Плус, iphone случај симпатична Отпорна На Абење Случај За Iphone

[Сеопфатна заштита] оваа флексибилна футрола за телефон има 4 агли за амортизирање за да се намали влија�

DEN 0.33