• Свеж
Глобалното склопување на вентилаторот за ладење на моторот се вклопува Изберете: 2014- Субару Форестер, 2015 година- Субару WRX

Глобалното склопување на вентилаторот за ладење на моторот се вклопува Изберете: 2014- Субару Форестер, 2015 година- Субару

DEN 1311.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Собранието на вентилаторот е важен дел од системите за ладење на моторот и A/C. Собранието на вентилаторот турка/влече воздух низ радијаторот и кондензаторот за да помогне во отстранувањето на топлината. Неуспешно склопување на вентилаторот ќе влијае на вкупните перформанси на моторот и системот A/C. Глобал 2812072 Собрание на вентилаторот за ладење на моторот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Со сетот за чевли за сопирачки за паркирање на хардвер се вклопува во Изберете: 2001- Mercedes-Benz C, 2004- Crossfire Crossfire

Паркинг сопирачки за чевли за сопирачки W / хардвер јадеше со хардверски паркинг сопирачки за чевли за с

DEN 1717.44

Крајни сопирачки предни и задни полуметални подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM81013

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрош�

DEN 3766.88