• Свеж
Единствени поволни цени 16SQFT CAL CAL CEL CELOM SOUND SOUNTING INSULATION DETENENR MAT 20 X118

Единствени поволни цени 16SQFT CAL CAL CEL CELOM SOUND SOUNTING INSULATION DETENENR MAT 20 X118

DEN 839.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа лесна за инсталирање на пена за загрозување на звукот на автомобилот е идеална за покриви, врати, лакови на тркала и апликации за подигање и полици. Откако ќе се вклопи овој производ ќе го подобри квалитетот на возењето во вашето возило со намалување на бучавата на моторот, лелекањето на гумите, бучавата на патот и бучавата на ветерот и значително ќе го подобри целокупното рафинирање на возилото и квалитетот на звукот. Како и да ја подобри акустиката на возилото, оваа добра изведба затворена ќелија пена ќе обезбеди вашето возило да остане поладно во текот на летото и потопло во зима, со што вашето возење поудобно. Забелешка : да не се применува директно на изворите на топлина, вклучувајќи издувни цевки, пригушувачи или топли турбо цевки и извори на пожар. Единствени поволни цени 16sqft Car Cell Cell Foam 10mm Звук доказ за изолација Deadener Mat 20 "X118" Дебелина : 394mil / 10mm, димензија : 50x300cm / 20 "x118" (l*w). Преносен мек пригушувач памук е добар за запечатување на вода и влегување на воздухот. Добра звучна изолација и перформанси на апсорпција. Ја одржува топлината во студ во зима, ја одржува ладно во топлина во текот на летото. Поставување на употреба : аспиратор, таванот, врата, подот на кокпитот, задната врата, fireидот и uидот од типот U, предниот фендер, предните и задните тркала.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Со сетот за чевли за сопирачки за паркирање на хардвер се вклопува во Изберете: 2001- Mercedes-Benz C, 2004- Crossfire Crossfire

Паркинг сопирачки за чевли за сопирачки W / хардвер јадеше со хардверски паркинг сопирачки за чевли за с

DEN 1717.44

Поддршка за лифт за замена REPM компатибилен со 2007- Mitsubishi Outlander 4Cyl 6Cyl 2.4L 3.0L левиот возач продаден индивидуално

Специфит на производи : Директен тип на фитмент : Директно замена Продадено : Продадена индивидуално Type :

DEN 2.67

Крајни сопирачки предни и задни полуметални подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM81013

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрош�

DEN 3766.88