• Свеж
Габриел - серија на флота

Габриел - серија на флота

DEN 1408.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Gabriel 85958 Fleetline 85 серија се вклопува во Freight Liner поголеми 1 5/8 ”, совладаат материјали подобрена издржливост и поголема јачина на затегнување за построги услови за работа. Солидна, само-компензирачка заптивка на клипот обезбедува конзистентна способност за амортизација и го намали бледнее во текот на целиот живот на шок. 10-фазата на вентил ги подготвува возачите со максимална удобност и контрола, зголемена издржливост во груби оперативни околини и функционалност за само-чистење за пролонгаторски перформанси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поддршка за лифт за замена REPM компатибилен со 2007- Mitsubishi Outlander 4Cyl 6Cyl 2.4L 3.0L левиот возач продаден индивидуално

Специфит на производи : Директен тип на фитмент : Директно замена Продадено : Продадена индивидуално Type :

DEN 2.67

Крајни сопирачки предни и задни полуметални подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM81013

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрош�

DEN 3766.88