• Свеж
Времето за време

Времето за време

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Попрска со камник, изработен од материјал со висока легура. Се одликува со прецизна форма на забите за да се обезбеди правилен ангажман на ланецот и е балансирана за соодветно време . местење на моторот за време на моторот. Дополнителни карактеристики Боја : сива. FITS SELECT : 1995-2004 Toyota Tacoma 4 CYL 2,7 L 1996-2000 Toyota 4 Runner 4 Cyl 2,7 L 1991-1997 Toyota Previa 4 Cyl 2,4 L 1994-1998 Toyota T100 4 Cyl 2,7 L и повеќе-Додадете го вашето возило на нашето вклопување во вклопувањето до нашето вклопување во вклопување до ВИДЕТИ проверете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Крајни сопирачки предни и задни полуметални подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM81013

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрош�

DEN 3766.88

Motorcraft YH- Сензорот за температура на воздухот во кабината се вклопува Изберете: 2013- Форд Бегство, 2012- Форд Фокус

Единствените делови препорачани од компанијата „Форд мотор“ за возилата Форд и Линколн Motorcraft Electric Motors

DEN 319.52