• Свеж
Прв пат одговара на вентил за експанзија на Ц

Прв пат одговара на вентил за експанзија на Ц

DEN 1013.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

DENSO First Time Fit A/C Expansion Valve DENSO manufactures an A/C Expansion Valve that is the same quality fit and performance of the OE Expansion Valve it replaces.Features and Benefits : OEM Quality and Direct fit Application Designed to the exact OEM specifications Manufactured to meet the строги барања на производители на автомобили низ целиот свет. DENSO прв пат се вклопува во вентил за проширување на A/C.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поддршка за лифт за замена Rept Lift компатибилен со 2003- Toyota Matri 4Cyl 1.8L левиот возач или десниот патник продаден индивидуално

Специфит на производот : Директен тип на фитмамент : Директно заменување Продаден : Продадена индивидуа�

DEN 3.33