• Свеж
Ekena Millwork 18 W 72 H TRUE FIT PVC Diagonal Slat модерен стил фиксирани ролетни за монтирање, виридијан зелена

Ekena Millwork 18 W 72 H TRUE FIT PVC Diagonal Slat модерен стил фиксирани ролетни за монтирање, виридијан зелена

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведено од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови и е бесплатно за одржување. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 12 W 73 H TRUE FIT PVC единечен панел Chevron модерен стил фиксни ролетни за монтирање, виридијански зеленило

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 6896.16

Екена Милворк 12W 30 H Вистински Одговара Пвц Фарма Рамен Панел Комбинација Фиксна Монтажа Ролетни, Мов Зелена

Оваа иновативна линија На Вистински Фит пвц ролетни се издвојува со тоа што е проектсовршен по стандард

DEN 3152.80

Ekena Millwork 15 w 52 h Americraft Две еднакви рамни плочи за надворешни работи вистински ролетни од дрво, виридијански зеленило

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4094.72