• Свеж
Ekena Millwork 12 W 61 H Mid-America vinyl, Toperormade катедрала на горниот центар Mullion, отворени ролетни за помлад, W Installation Butter-Lok,-Wingerberry

Ekena Millwork 12 W 61 H Mid-America vinyl, Toperormade катедрала на горниот центар Mullion, отворени ролетни за помлад, W Installation

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Облечете ги прозорците со нашите винилни ролетни. Винил -ролетни од средна Америка вклучуваат популарно затворање на прозорецот Опен Лувер во различни големини за да ги задоволат вашите потреби. Запретениот врв на катедралата му дава на овој стандарден бленда само вистинската количина на стил за да ја потенцира надворешноста на вашиот дом. Нашите ролетни за прозорци на катедралата се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Нашите ролетни со винил катедрала се одлични алтернативи за традиционалните дрвени ролетни. Тие се релативно лесни, лесни за одржување и без оштетување на вода, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои, и тие ви носат години на уживање. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација- Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Трајни конструкции на кополимер Карактеристики со обликувана боја. на убавина. Прифатлива цена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Екена Мил работник 1 2 W 64 H Americraft Пет табла Екстериер вистинско дрво распоредено од табла-n-batten ролетни, виридијански

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 0.33

Ekena Millwork 12 W 73 H TRUE FIT PVC единечен панел Chevron модерен стил фиксни ролетни за монтирање, виридијански зеленило

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 6896.16

внатре W in. H Builders Edge, Стандард четири одбор на споени, ролетни од табла-N-Batten, вклучуваат соодветни инсталациони

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со познатите ролетни на градителот на гради�

DEN 2390.40