• Свеж
Ekena Millwork 15 W 33 H TRUE FIT PVC CEDAR PARK FIXED MONT SLUNTERS, океански оток

Ekena Millwork 15 W 33 H TRUE FIT PVC CEDAR PARK FIXED MONT SLUNTERS, океански оток

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цена на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 1 2 W 62 H Americraft Три надворешни работи на табла вистинско дрво распоредено од табла-n-batten ролетни, океански

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 2.00

Ekena Millwork 12 W 73 H TRUE FIT PVC единечен панел Chevron модерен стил фиксни ролетни за монтирање, виридијански зеленило

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 6896.16

Екена Мил работна работа 1 2 W 32 H Rustic четири табла распоредена од табла-н-н-катран песок од песочни песочни песочни песоци,

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 4104.96

Ekena Millwork 14 w 44 h Americraft Четири надворешни работи на табла Реал Вуд Две еднакви панели врамени одбор-н-Батен ролетни,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 2.33

Екена Милвир 14. внатре w in. H Builders Edge, Taperormade Две еднакви панели, подигнати ролетни со панели, вклучуваат соодветни

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот подигнат панел бленда е одличен избор

DEN 2921.92

Екена мелница 15 W 36 H Timberthane Riverwood Две еднакви рамни плочи со елиптични врвни шатлови од дрво, предводени тен,

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 2850.88