• Свеж
Екена Мил работник 15 W 29 H TRUE FIT PVC SAN ANTONIO MISSION Style Fixed Mount Sulters, Fire Red

Екена Мил работник 15 W 29 H TRUE FIT PVC SAN ANTONIO MISSION Style Fixed Mount Sulters, Fire Red

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Екена Мил работник 1 2 W 64 H Americraft Пет табла Екстериер вистинско дрво распоредено од табла-n-batten ролетни, виридијански

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 0.33

Ekena Millwork 15 w 52 h Americraft Две еднакви рамни плочи за надворешни работи вистински ролетни од дрво, виридијански зеленило

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4094.72