• Свеж
Екена Милвир 14. внатре w in. H Builders Edge, Taperormade Две еднакви панели, подигнати ролетни со панели, вклучуваат соодветни инсталациони шила, - Бордо

Екена Милвир 14. внатре w in. H Builders Edge, Taperormade Две еднакви панели, подигнати ролетни со панели, вклучуваат соодветни

DEN 2921.92

Од стоката
Достапно е за нарачката

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот подигнат панел бленда е одличен избор за многу стилови на домови. Текстурата и прецизната конструкција обезбедуваат изглед на автентични подигнати двојни панели. Прилагодете ја бојата, должината и ширината за совршен изглед што го посакувате за вашиот дом. Нашите ролетни се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Тие се релативно лесни, лесни за одржување и без оштетување на вода, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои, и тие ви носат години на уживање. Ограничена гаранција за живот. Вклучен е хардвер за инсталација во боја. Инстали за неколку минути. Бојата се обликува во целиот бленда, што значи дека нема одржување. Деталите за крип -дрвокрадци обезбедуваат изглед на автентични ролетни од дрво. Должините и ширините се номинални +/- 1/2 ". Популарни бои за цел живот на убавина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

внатре W in. H Builders Edge, Стандард четири одбор на споени, ролетни од табла-N-Batten, вклучуваат соодветни инсталациони

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со познатите ролетни на градителот на гради�

DEN 2390.40

Екена Милворк 12W 30 H Вистински Одговара Пвц Фарма Рамен Панел Комбинација Фиксна Монтажа Ролетни, Мов Зелена

Оваа иновативна линија На Вистински Фит пвц ролетни се издвојува со тоа што е проектсовршен по стандард

DEN 3152.80

Ekena Millwork 14 w 44 h Americraft Четири надворешни работи на табла Реал Вуд Две еднакви панели врамени одбор-н-Батен ролетни,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 2.33

Ekena Millwork 14 W 74 H Americraft Четири надворешни работи на табла Реал Вуд се приклучи на одборот-n-batten ролетни W Z-Bar,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4945.44

Екена Мил работник 1 2 W 64 H Americraft Пет табла Екстериер вистинско дрво распоредено од табла-n-batten ролетни, виридијански

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 0.33

Ekena Millwork 12 W 73 H TRUE FIT PVC единечен панел Chevron модерен стил фиксни ролетни за монтирање, виридијански зеленило

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 6896.16