• Свеж
Ekena Millwork 15 W 62 H Rustic два еднакви панел рамен панел мазни ролетни од дрво од дрво, подготвен тен,

Ekena Millwork 15 W 62 H Rustic два еднакви панел рамен панел мазни ролетни од дрво од дрво, подготвен тен,

DEN 5002.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми. Не подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом. Повеќекратни висини и ширини достапни во популарни стилови. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да се гребе или заби. Непропустливи на природните елементи. Водоотпорен, без мувла или мувла. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

внатре W in. H Builders Edge, Стандард четири одбор на споени, ролетни од табла-N-Batten, вклучуваат соодветни инсталациони

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со познатите ролетни на градителот на гради�

DEN 2390.40

Ekena Millwork 12 W 73 H TRUE FIT PVC единечен панел Chevron модерен стил фиксни ролетни за монтирање, виридијански зеленило

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 6896.16