• Свеж
12 W 83 H Lifetime vinyl, обичај три еднакви панели, подигнати панели-ролетни, w-shutter-loks, Wedgewood Blue

12 W 83 H Lifetime vinyl, обичај три еднакви панели, подигнати панели-ролетни, w-shutter-loks, Wedgewood Blue

DEN 3607.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашите подигнати панели поредени по нарачки обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите панели создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски изглед. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 12 W 73 H TRUE FIT PVC единечен панел Chevron модерен стил фиксни ролетни за монтирање, виридијански зеленило

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 6896.16

Екена Милворк 12W 30 H Вистински Одговара Пвц Фарма Рамен Панел Комбинација Фиксна Монтажа Ролетни, Мов Зелена

Оваа иновативна линија На Вистински Фит пвц ролетни се издвојува со тоа што е проектсовршен по стандард

DEN 3152.80

Екена мелница 15 W 36 H Timberthane Riverwood Две еднакви рамни плочи со елиптични врвни шатлови од дрво, предводени тен,

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 2850.88

Екена Мил работна работа 1 2 W 32 H Rustic четири табла распоредена од табла-н-н-катран песок од песочни песочни песочни песоци,

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 4104.96

внатре W in. H Builders Edge, Стандард четири одбор на споени, ролетни од табла-N-Batten, вклучуваат соодветни инсталациони

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со познатите ролетни на градителот на гради�

DEN 2390.40

Ekena Millwork 14 W 74 H Americraft Четири надворешни работи на табла Реал Вуд се приклучи на одборот-n-batten ролетни W Z-Bar,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4945.44