• Свеж
Фантоскоп 22 22 Преодна средна црвена лента со полиестерска мешавина Фрла перница

Фантоскоп 22 22 Преодна средна црвена лента со полиестерска мешавина Фрла перница

DEN 784.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие меки кадифени кадифени серии со кадифени перници ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 4 големини (12 "x20 ", 18 "x18 ", 20 "x20 ", и 22 "x22 ") и 18 бои (беж, сина, розова, зелена , Црвена, сива, жолта, кафе, надвор од бело, итн.). Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на уникатниот изглед на текстура на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Перница ги покрива со инсерти. Дизајн : Мека лента со пченка од пченка. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 22x22 инчи/55х55 см. Боја : Средно црвено. Број : Сет на 2. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. И машината и раката што се перат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Суета Саем Зрачна Колекција Женска Удобност Истегнете Гаќички Со Високо Сечење, Пакување, Големини С-5ХЛ

Нашата Суета Саем Зрачна Колекција Удобност Истегнете гаќички со Висок Крој карактеристики крајна тка�

DEN 175.68

Плакарот слугинката 28002-12 2-ниво Бела Смола Ѕид Решетката За Соби и Плакари, лесно да се соберат, Возрасни Употреба

Плакарот 12", 2 Ниво, Бел Епоксиден Обложен Челик, Ѕидна Решетка Тоа може да се инсталира на кабинетот врат

DEN 3519.84