• Свеж
Сериозен челик фитнес челик зафаќа рака за рака

Сериозен челик фитнес челик зафаќа рака за рака

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тој сингл најдобра алатка за обука на зафат што можете да ја купите. Челичните зафати се направени за да обезбедат години на обука на сила. Влечените рачки обезбедуваат силен, но сепак удобен зафат. Овие единици доаѓаат во шест различни нивоа на напнатост, така што сигурно ќе ја пронајдете вистинската големина и секогаш имате простор да одите потешки! Сериозна челична фитнес челик зафаќа рака Г.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.