• Свеж
Кардон Диск Сопирачка Дебеломер П Н: 19-Одговара изберете: 2012 - ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА, 2013 - ФОЛКСВАГЕН БУБА

Кардон Диск Сопирачка Дебеломер П Н: 19-Одговара изберете: 2012 - ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА, 2013 - ФОЛКСВАГЕН БУБА

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опремете го вашето возило Со Дебеломер За сопирачки А1 Кардон за оптимални перформанси. Дизајниран е имајќи го предвид квалитетот и сигурноста. Овој дебеломер на диск сопирачката е обложен во прав за завршница отпорна на ' рѓа. Инсталирањето е едноставно, а предметот доаѓа со сите потребни делови. Вклучува завртки за бенџо за правилно вклопување и ГУМЕНИ заптивки ЗА САЕ за да се спречи протекување. Единицата е 100% тестирана под притисок. А1 Кардон-Дебеломер На Сопирачките : дебеломер на Сопирачките. Диск сопирачка дебеломер. Дебеломер за автоматско сопирање е направен со квалитетни компоненти. Сребрена прашкаста обвивка за отпорност на корозија. Дизајниран за инсталација без проблеми. Бенџо завртки за лесно вклопување. Целосно тестиран притисок за сигурност. САЕ гумени пломби. Бакарни подлошки. Завртки за крварење. Одговара Изберете : 2015-2018 ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА 2012-2013 ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА 5 Цил 2.5 Л 2014 ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА 4 Цил 1.8 Л 2013-2019 ФОЛКСВАГЕН БУБА 2011 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 5 Цил 2.5 Л 2010-2013 АУДИ А3 и повеќе - додадете го вашето возило на нашата фит графичка Контрола за проверка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дете Деца Девојки Облека Прерамки За Ремени Без Ракави Шорцеви Со Леопард Принт Секојдневни Облеки На Плажа

Големина : 60 Препорачана возраст : 03 Месеци Биста : 44см / 17,32" Горна Должина : 36см / 14,17" Должина На Дното : 19см

DEN 3.33

Погоден За Часовник Samsung Galaxy Класичен Капак На Прстен За Леплива Рамка Против Гребење Нараквица Од Нерѓосувачки Челик

Материјал : нерѓосувачки челик Големина : 46мм Обликот На Рамката Во Облик На Прстен Носи Нов И Подобрен Н

DEN 207.84