• Свеж
Бои Привремено Перат Коса Креда Чешел Боја Боја Алатка За Роденден Подарок Партија Косплеј

Бои Привремено Перат Коса Креда Чешел Боја Боја Алатка За Роденден Подарок Партија Косплеј

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : . Променете ја бојата на косата за неколку минути. Лесно измијте со обичен шампон и вода. 6 Бои се подготвени за избор. НАПРАВЕТЕ ја бојата на вашата коса СО различни фустани или различно расположение во боја. Овие бои не се трајни, можете да го промените новиот изглед онолку долго колку што ви треба во секое време. Кредата за коса работи совршено на сите природни бои на косата. Можете да ги користите сами или да ги измешате боите. Идеален за забава, собири со пријатели, забави, забави со фенси фустани, играње улоги, детски училишни активности, театар, Ноќта на Вештерките, ноќ за девојчиња или боење коса за кучиња итн. Инструкции : . Чекор 1 : Испрскајте ја косата да се обои со вода. Чекор 2 : прво Исправете ја косата што треба да се обои, а потоа исчешлајте ја во насока на стрелките на часовникот за да ја обоите косата. Чекор 3 : По боење, можете да користите чешел или фен за коса за да ја креирате вашата омилена фризура. Претпазливост : . Одете во кревет откако ќе ја измиете косата за да спречите бојата на косата да остане на перницата. Луѓето со алергии на кожата треба да го користат со претпазливост. Обрнете внимание на заштеда. Не треба да биде изложен на воздух по отпечатување. Држете се подалеку од бебиња и деца за да избегнете голтање. Спецификации : . Материјал : Калциум карбонат + калциум оксид + пластика. Боја : како што покажуваат сликите. Вклучен Пакет : . 1 * Креда За Коса. Топли совети : . Ќе биде потешко да се добијат светли бои на црна коса. Затоа, можеби ќе треба да поминете неколку пати за да добиете подобри резултати. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете мала разлика, благодарам. Поради светлината и компјутерските монитори, бојата може малку да се разликува. Посакајте среќно шопинг искуство, ве молиме контактирајте не навреме ако имате некое прашање или предлог. 6 Бои Привремено Перат Коса Креда Чешел Боја Боја Алатка За Роденден Подарок Партија Косплеј.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

метал бадминтон клуч синџир три-димензионални бадминтон турнир клуч синџир приврзок спорт спорт симпатична приврзок

Карактеристики : Едноставен и едноставен дизајн; синџир на клучеви полиран преку ригорозен процес; доба

DEN 319.84

Џефри, Џилијан Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Насловен-француски Бел ВТОРИ

Џефри, Џилијан 24х12 Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Насловфранцуски

DEN 527.84

Студија тре Сорел Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Индиго Афион ВТОРИ

Студиото тре Сорел претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 10х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Ма�

DEN 3.00

Калтренд Предните Кофи Ги Заменуваат Капаците на Седиштата за 2006 Година-Доџ Рам-ДГ269-08СС Светло Сива Влошка И Облога

Калтренд Предните Кофи Ги Заменуваат Капаците на Седиштата за 20062009 Доџ Рам 2500DG26908 SS Светло Сива Влошка и

DEN 2712.80

Посебен Случај За Samsung Galaxy S плус-Прилагодено Ултра Тенок Тенок Тврд Црн Пластичен Капак-Расипан Милениум-Црвен И Бел

Ова куќиште За ултратенка тврда пластична обвивка Samsung Galaxy S9 ПЛУС Со Различна Обвивка ги покрива грбот и

DEN 2.67