• Свеж
Мелиса и даг Нерѓосувачки Челик Се Преправаат Дека Играат Чај Со Решетка За Складирање За Деца

Мелиса и даг Нерѓосувачки Челик Се Преправаат Дека Играат Чај Со Решетка За Складирање За Деца

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Претворете го времето за играње во посебна пригода со оваа сјајна услуга за чај од полиран челик! Чајник од нерѓосувачки челик со капак и две чаши има цврсти рачки со јамки со заковани споеви кои нема да ослабнат или носат. Послужете чај за двајца користејќи ги двете чинии и лажички, крем, сад за шеќер и клешти за вистински или имагинарни коцки шеќер. Сите парчиња се полирани до огледало-завршница за екстра фенси талент и се чуваат на практична решетка за складирање метал. Децата три и постари ќе сакаат да прават вистински или имагинарни чајни забави со овој специјален сет! 10-парче полиран нерѓосувачки челик детски чај услуга за двајца со сјајна метална решетка за складирање. Вклучува чајник со капак, 2 чаши, 2 чинии, 2 лажички, крем, сад за шеќер и клешти. Парчиња продавница на цврста решетка за складирање метал. Јамка рачки и занитвам изградба за издржливост. Прави одличен подарок за деца од предучилишна возраст, момчиња и девојчиња на возраст од 3 до 6 години, за практична игра без екран.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.