• Свеж
Блузи Маици Ракави Брзо сушење На Отворено Долга Блуза Маскирна Машка Машка Облека Кошули

Блузи Маици Ракави Брзо сушење На Отворено Долга Блуза Маскирна Машка Машка Облека Кошули

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тип на шема : Маскирна Облека Должина : Редовна Сезона : Цела сезонаова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна И можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет декорација : Нестил : Дневно/Секојдневно Специјална Ткаенина/о-врат/Моден дизајн должина на ракавот : Долг Ракавгендер : Менеклин : О-Врат Материјал : Полиестеритоа е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив за вашето секојдневно носење!Што добивате : 1 Х Топсхирт Јака Долги Ракави Менс копче надолу Кошула Менс Тенок Фит Копче надолу кошула Големина шема : . Азиска Големина : С Сад/ЕУ Големина : С Биста : 97см/38.2" Должина : 67см/26.4" Ракав : 71см/28.0"Азиска Големина : М Сад/Еу Големина : С Биста : 102см/40.2" Должина : 70см/27.6" Ракав : 73см/28.7"Азиска Големина : Л Сад/Еу Големина : М Биста : М биста : 107см/42.1" ДОЛЖИНА : 72см/28.4" ракав : 75см/29.5"азиска големина : xl Сад/еу големина : л биста : 112см/44.1" ДОЛЖИНА : 74см/29.1" ракав : 77см/30.3"азиска големина : xxl сад/еу големина : xl биста : 127см/50.0" Должина : 76см/29.9" ракав : 79СМ/31.1"азиска големина : xxxl Сад/Еу Големина : xxl биста : 132см/52.0" должина : 78см/30.7" РАКАВ : 81см/31.9" декорација : ништо. Сезона : Цела Сезона. Деколте : О-Вратот. Должина На Облека : Редовна. Целокупниот Стил Прикажан На Фотографијата Е Точен, Но Може Да Има Разлики Во Тоа Како Се Појавува Стилот За Време На Абењето. Ова Зависи од Другите Физички Променливи, На пр. Лична Големина На Телото, Обликот На Телото, Пропорцијата На Екстремитетите, Висината Итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sumn Industries надреална град на врвот карпи карпи морски бранови распрскувајќи дрвен wallиден уметност, 15, дизајн од Синтија

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 639.68